O nas

Firma Sijka-Hart specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej stali

Hartownia SIJKA-HART to firma, która posiada wieloletnie doświadczanie w zakresie obróbki cieplnej oraz cieplno-chemicznej stali. Świadczymy dla Państwa usługi hartowania, odpuszczania, wyżarzania normalizującego oraz przesycania i starzenia, a także nawęglania, węgloazotowania i azotowania stali. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu oraz korzystaniu z najnowszych technologii dla wykonywanych procesów, zajmujemy szczególne miejsce w sektorze rynku obróbki cieplnej, oferując naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza specjalizacja

W ciągu całego okresu działalności wyspecjalizowaliśmy się w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej stopów metali, głównie stali narzędziowych (w tym szybkotnących), nierdzewnych i sprężynowych. Realizujemy również nietypowe zlecenia obróbki cieplnej innych stopów metali, w tym także tytanu. Przyjmujemy zlecenia jednostkowe i wieloseryjne. Dzięki sumienności i rzetelności kadry, możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie z najkrótszym na rynku terminem realizacji, a dzięki rozbudowanemu systemowi nowoczesnych pieców, wyróżniamy się niezawodnością usług oraz powtarzalnością wyników.

Ciągły rozwój

Ostatnie lata działalności przyniosły nam wiele pozytywnych zmian. Rozpoczynając od roku 2019, kiedy przekształciliśmy jednoosobową działalność w spółkę, hartownia zaczęła prężnie się rozwijać. W 2020 roku uruchomiliśmy piec wykorzystujący najnowszą technologię azotowania gazowego, wprowadzając do naszej oferty usługę azotowania stali. W styczniu bieżącego roku zmieniliśmy adres siedziby firmy, w związku z czym zapraszamy stałych oraz nowych klientów na ul. Piekarską 130 w Bielsku-Białej.